SOFAR Solar HYD 10KTL-3PH hybridní měnič/střídač SOFAR hybridní měnič/střídač
Skladem
SOFAR HYD 10KTL je třífázový hybridní měnič s akumulací přebytků do baterie a 3 fázovým zálohovaným výstupem o výkonu až 10 kW.
2 MPPT trackery pro maximální využití výkonu FVE
Široký rozsah napětí (kapacity) baterie
Výkonný 3f Back-up výstup
Vlastní spotřeba ca. 10W
5 let záruka bez příplatku
SVT kód : SVT30833
Kategorie: Solární měniče
Hmotnost: 48 kg
Třífázový hybridní invertor pro solární aplikace s akumulací do lithiové baterie. Při výpadku veřejné sítě poskytne až 10 kW nesymetrického 3 fázového nouzového napájení (EPS).Dva MPPT trackery a dva nezávislé bateriové porty umožňují vícenásobné konfigurace kapacity baterie v krocích po 2,5 kWh. Na port EPS a AC lze paralelně připojit až 10 měničů.Integrovaný systém řízení energie má různé uživatelsky přívětivé režimy, včetně automatického režimu vlastní spotřeby. Uživatel může také nastavit různá časová a/nebo datová rozmezí nebo pravidla dne v týdnu. Všechny režimy lze snadno konfigurovat na velkém LCD displeji. Střídač je mimo jiné kompatibilní s vlastní vysokonapěťovou bateriovou jednotkou AMASSTORE GTX 3000-H společnosti Sofar SOLAR. S měničem je dodáván WiFi-stick pro snadné připojení měniče k SofarSolar SW.
Technické parametry HYD 10KTL-3PH:
Podporovaná baterie Li-Ion:
Napětí baterie: 180 až 800 V
Max. nabíjecí/vybíjecí proud: 50A
Špičkový nabíjecí/vybíjecí proud: 70A@60sek.
Komunikační rozhraní CAN(RS 485)
Parametry MPPT trackeru:
Počet FV vstupů (počet MPPT): 2
Doporučený max. výkon FV: 2×7500Wp
Max. DC napětí (Voc): 1000V
Rozsah MPPT regulace: 180 až 960V
Rozsah MPPT při plném zatížení: 220 až 850V
Rozběhové (min.) napětí: 200V
Max. vstupní proud: 25A (do každého vstupu)
AC parametry (připojení k síti):
Jmenovitý výkon: 10kW
Jmenovité napětí 3L/N/PE: 220/380VAC  230/400VAC
Max. AC výstupní výkon do rozvodné sítě: 11kW
Max. AC příkon z rozvodné sítě: 20kW
Max. proudový výstup AC do rozvodné sítě: 16A
Max. příkon AC proudu z rozvodné sítěí: 29A
AC parametry - Back-up výstup:
Jmenovitý výkon: 10kW
Max. výkon: 11kW
Špičkový zdánlivý výkon: 20kVA (60 sek.)
Max. výstupní proud: 16A
Špičkový výstupní proud: 30A (60 sek.)
Čas přepnutí: < 15 ms
Obecné parametry:
Rozměr: 571×515×264 mm
Hmotnost: 37kg
Topologie: bez transformátoru
Pohotovostní spotřeba: <10W